Украина станет донором для «четвёртого рейха»?

58
Плюсануть
Поделиться

rabiУкраину хотят сделать донором четвёртого экономического рейха. Именно так, по словам Виктора Медведчука, сегодня называют ЕС.

По мнению политика, нашу страну уже пытались превратить в ресурсную базу с богатым сельским хозяйством и горно-металлургическим комплексом. И было это в 1941 году, когда фашисты пытались расширить свою экономику, пополнить природные богатства, найти дешёвую рабсилу для своих заводов. Сейчас цели ЕС такие же, но способы достижения отличаются. Сейчас всё это можно сделать без военных действий, прикрываясь идеями демократии, — говорит Виктор Медведчук.

В годы отечественной войны наших соотечественников силой угоняли на немецкие заводы. Сейчас будут созданы такие условия, что украинцы сами вынуждены будут уезжать за границу для трудоустройства на европейских предприятиях и обслуживания состоятельных европейцев, — считает политик. Ведь сегодня вынуждение по экономическим причинам может достичь такого же эффекта, как и дуло автомата во время Отечественной войны, отметил господин Медведчук.

 • соломон

  Хвора людина!

 • ну-ну

  А что сейчас заставляет людей сваливать зарубеж в поисках лучшей жизни? Не те ли же олигархи, заставляющие простых людей вкалывать на своих же заводах? Работать на состоятельных местных «царьков»?
  Идите в пень, товарищ Медведчук и транспортируйте этот пень обратно в Россию к своему дражайшему Путину под его теплую задницу. И привет Глазьеву передайте с его истеричными воплями.

 • Конь В. Пальто

  Медведчук вичерпав усі аргументи і розпочав дискусію у стилі argumentum ad Hitlerum. Чим ще відлякати від ЄС — там нацисти були у 41? Інквізиція в Середньовіччі? Вулкани в Ісландії?

 • Вася

  Щоб дійти до такого висновку не треба бути кумом ліліПутіна! Вікторе, ти ж бачиш, що комуножидоське господарювання не здатне вивести будь -яку країну на вищий рівень життя: модель соціально- комуністична господарювання була штучно створена для зручності паратизування і розкрадання країни. П. Медведчук, чи ти бачив коли- небуть Рабіновича трактористом чи Сару доярку? І я ні ! І не пробуй включати страшилки про ЄДИНО ВІРНИЙ СПОСІБ ГОСПОДАРКИ- капіталізм. Всього -на-всього, це формула: ти сьогодня маєш кошти платити мені за роботу- ти господар, бауер, власник, бос і т. д. Завтра я ним буду, а ти у мене будеш наймитом. Єдина умова: кошти мої і твої не повинні бути награбовані чи вкрадені. При комуні (соціалізмі) ви крали. Палаци,прислуга…. Сіржанти честь віддавали на дорогах …. В Європі той же сержант огріє тебе гумовим кийком межи плечі за найменше порушення, не дивлячись на кумовство з ліліПутіним! І, ОБОВ’ЯЗКОВО !, МИ спитаємо таких , як ти: я все життя пропрацював зварщиком на заводі, — скромно вистачало на гастроном, ти- НІКИМ, яким чином Віктор Медведчук почепив світильник в СВОЄМУ ПАЛАЦІ вагою 3,5 тонни? Або , звідки кошти на сапфіри біля каміна величиною в м’яч?… Успіхів тобі, Вікторе, при переізді в Кацапстан !!! ВОГНЕМІ МЕЧЕМ !!!

 • Віктор

  Нема чого цьому дятлу мадведчуку щось пояснювати і доказувати. Його спонсурує путін і він відробляє. Кожна державна криса хоче жити в теплі і цей дятел ще нащось сподівається…..Можливо в кацапні в нього і якісь є шанси, але не в Україні